12 Şubat 2012 Pazar

BİSKÜVİLİ PUDİNG

İlk tarifim bu olacak bakalım başarılı olabilecek miyim?
Malzemeler:
1 Paket Puding
3.5 Su Bardağı Süt
1 Paket Petibör Bisküvi


Yapılışı:
Bisküvileri ezerek kaselerin altına koyuyoruz. 

Pudingi üzerinde yazan tarife göre pişiriyoruz. Ardından altında bisküvilerimizin bulunduğu kaselerin üzerine pudingi döküyoruz.

Soğuması için bırakıyoruz. Afiyet olsun... 


3 yorum:

  1. hoşgeldin.. bu kadar hevesli isen başarılı olursun muhakkak: ) benden sana boş başarı dilekleri...

    YanıtlaSil
  2. Annenizin bloğunda yorumunuzu fark edince ziyaret edeyim dedim. Ne kadar güzel bir şey anne kız blog yazıyor olmanız. Ellerinize sağlık bisküvili tatları severim.

    YanıtlaSil
  3. 72.HAFTA. PORSELEN DEMLİK ÇAY SAATİ ETKİNLİĞİNİN EV SAHİBİYİM SEVGİLİ ARKADAŞLARIM; http://www.porselendemlik.com/ tarafından hazırlanmış olan porselen demlik çay saati etkinliğini 02 Şubat 2012-2 Mart 2012 TARİHLERİ ARASINDA www.guloannemutfakta.blogspot.com YANİ BEN YAPACAĞIM. SİZ SEVGİLİ ARKADAŞLARIMI VE KATILMAK İSTEYEN HERKESİ ETKİNLİĞİMİZE DAVET EDİYORUM!!! TARİFLERİNİZİ HAZIRLAYARAK. VE TARİFİNİZE "PORSELEN DEMLİK ÇAY SAATİ 71.HAFTA " BAŞLIĞINI YAZARAK SAYFANIZDA YAYINLAMANIZI VE BANA YORUM BIRAKMANIZI RİCA EDİYORUM.SENİ VE BU YAZIYI OKUYAN HERKESİ ETKİNLİĞİMİZE DAVET EDİYORUM ETKİNLİĞİMİZE İSTEDİĞİNİZ KADAR TARİFLE KATILABİLİRSİNİZ ŞİMDİDEN KATILIMCI ARKADAŞLARIMA ÇOK TEŞEKKÜR EDİYORUM. ETKİNLİĞİMİZE YEMEK TARİFİ GÖNDERİLMEMESİNİ RİCA EDİYORUM. LÜTFEN ÇAYIN YANINDA VERİLECEK TARİFLER OLMASINA DİKKAT EDELİM. SEVGİLER

    YanıtlaSil